Czym są MTB?Reprezentujemy w PolsceLista EventówKatalog MICEZdjęciaKontakt

 Reprezentujemy w Polsce

Travel Bidder jest oficjalnym reprezentantem w Polsce zagranicznych dostawców usług MICE. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nimi, chcesz dowiedzieć się więcej o destynacjach, na terenach których działają lub otrzymać konkretną ofertę dla swojej grupy – skontaktuj się z nami lub prześlij nam zapytanie, a my przekażemy je naszym profesjonalnym Partnerom!

Materiały do pobrania

Tu znajdziesz wiele przydatnych rzeczy - prezentacje, przykładowe programy, zdjęcia, referencje naszych partnerów:
https://drive.google.com/drive/folders/0B_P-duxxvmx2NnhHaGF1TkVuRXc?usp=sharing

Asian Trails

Tajlandia | Wietnami | Chiny / Hongkong | Malezja / Singapur | Birma | Indonezja | Kambodża | Laos

Asian Trails Group działa od 1999 roku i jest jednym z pionierów branży turystycznej w Azji, oferującym swoim klientom wyszukane i nowatorskie programy oraz wzorcowe standardy współpracy. Firma ma swoją główną siedzibę w Bangkoku i świadczy usługi aż w ośmiu krajach – Tajlandii, Wietnamie, Chinach/Hongkongu, Malezji/Singapuru, Birmie, Indonezji, Kambodży i Laosie. Zakres proponowanych usług MICE jest bardzo szeroki - od organizacji spotkań, konferencji i team buildingu aż po incentive travel. Oferowane przez nich programy dla grup incentive są bogate w elementy kulturowe, historyczne, społeczne, przygodowe oraz aktywnego wypoczynku. Przez lata swojej działalności firma Asian Trails zbudowała portfolio wspaniałych klientów, których marki są znane na całym świecie. Firma jest dumna ze swoich relacji z partnerami biznesowymi, stworzonych przez ponad 15 lat działania. Asian Trails szczyci się także swoją kreatywnością, będącą stałym komponentem dostarczanych realizacji. Po zakończonej realizacji goście wracają do domów spełnieni, zainspirowani i chętni do rychłego powrotu do Azji!

 • Asian Trails posiada biura w południowo-wschodniej oraz wschodniej Azji
 • Ponad 30 biur w 8 krajach
 • Firma z tradycjami i latami doświadczenia w obsłudze klientów turystycznych
 • Firma stabilną finansowo
 • Wysokiej jakości usługi
 • Szeroka gama innowacyjnych produktów
 • Elastyczność w dopasowaniu każdej oferty do wymagań klienta
 • Międzynarodowy zespół aż 650 zdolnych i doświadczonych profesjonalistów
www.asiantrails.travel/factsheet.php
Facebook: www.facebook.com/AsianTrails
 

Special Interest Travel (SIT)

Malta

Biuro DMC SIT z siedzibą w Valletcie czeka na zapytania, które wymagają unikalnego podejścia do stworzenia i realizacji atrakcyjnych programów pobytu! Podążając za trendami w branży, SIT łączy najnowsze rozwiązania z nieszablonowymi pomysłami. Firmę wyróżnia doskonała znajomość lokalnych podwykonawców – wiedzą, gdzie dana grupa będzie się najlepiej bawić, gdzie są najlepsze venues i najpyszniejsze maltańskie przysmaki! Firma należy do jednej z największych i cieszących się na wyspie zaufaniem i reputacją grupy firm - The M. Demajo Group. Jako filia przynależąca do tej grupy, SIT szczyci się doskonałymi relacjami z lokalnymi podwykonawcami, silną mocą negocjacyjną oraz stosunkami z wpływowymi partnerami. Są wyróżnieni znakiem jakości „Quality Assurance”, przyznawanym przez Maltański Urząd ds. Turystyki jedynie wybranym biurom DMC, restauracjom oraz atrakcjom turystycznym.

www.sit.com.mt
Facebook: www.facebook.com/SpecialInterestTravelLtd
 

Acercar Viajes DMC

Chile | Argentyna

Biuro powstało w 2001 w Buenos Aires z misją dostarczenia najlepszych usług przewodnickich i organizacyjnych dla turystów chcących zwiedzić nie tylko Argentynę, ale także Chile, Brazylię, Peru i Urugwaj. Po latach biuro ugruntowało swoją pozycję i obecnie oferuje konkurencyjne ceny, spersonalizowane programy pobytów da grup i klientów indywidualnych, booking biletów lotniczych, hoteli i pełną gotowość do zaopiekowania się grupami incentive, a taże leisure, luxury travel, business travel, adventure travel, sports travel, a nawet zorganizowania miesiąca miodowego dla szczęśliwych par!

W skład zespołu firmy wchodzą wielojęzyczni doświadczeni profesjonaliści, specjalizujący się w opracowywaniu programów w poszczególnych regionach Argentyny. Są twórcami programów i świadkami ich realizacji – niejednokrotnie podróżują wraz z grupami, by zapewnić im najwyższą jakość usług.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają konsultacje z zespołem, wycenę i rezerwację online, a to z kolei przekłada się na tempo i efektywność współpracy.

Acercar Viajes DMC jest firmą nieprzerwalnie rozbudowującą swoje usługi, ale od piętnastu lat przyświecają im te same zasady: serdeczność, oddanie, odpowiedzialność, szacunek dla kultury i środowiska.

www.acercarviajes.com.ar
Facebook: www.facebook.com/AcercarViajes
 

.::ECT::. [events & meetings]

Dominikana

Agencja .::ECT::. [events & meetings] jest pionierem w realizacjach dla branży MICE na Dominikanie. Swoją wysoką pozycję na rynku wypracowała dzięki pasji, kreatywności oraz starannemu dążeniu do zapewnienia usług najlepszej jakości. Agencja wyprodukowała wiele prestiżowych, dużych eventów, ale także liczne programy pobytowe dla mniejszych grup VIP z całego świata, również działając w imieniu prestiżowych agencji incentive, z którymi współpracuje. ECT to gwarancja największej efektywności, szybkiego kontaktu i najlepszych ofert - od programów z przygodą w tle, po luksusowe kolacje w prywatnych kolonialnych domach. Agencja szczyci się nieszablonowym myśleniem i dostarczaniem klientom najoryginalniejszych rozwiązań. Praca w tym zawodzie pasją zespołu ECT i dlatego warto z nimi współpracować!

www.ectmicedmc.com
Facebook: www.facebook.com/pages/ECT-Events-Meetings-DMC-Dominican-Republic/34233049591873
Youtube: www.youtube.com/channel/UCN1qBc5c1pWaFEjIX6LZPew
 

Global Star Tours & Travel

Kenia | Tanzania | Uganda | Rwanda

Global Star Tours & Travel to biuro DMC z siedzibą w Kenii z piętnastoletnim doświadczeniem w organizacji pobytów turystów we wschodniej Afryce. Firma jest w stanie przygotować skrojone na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań w taki sposób, by pobyt w tej części Afryki był dla uczestników najlepiej wspominanym doświadczeniem. Wszystkie oddziały Global Star Tours & Travel są położone w strategicznych pod kątem organizacji safari miejscach we wschodniej części Afryki. Firma zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która ciepło powita Was na miejscu i zaopiekuje się Wami podczas waszej afrykańskiej przygody. Global Star Tours & Travel współpracuje z przewodnikami doskonale znającymi wiele parków i rezerwatów, lokale atrakcje, kulturę i historię. Co więcej, przewodnicy GST&T sąbardzo efektywni podczas wypraw śladem dzikich zwierząt i ptaków – wiedzą, gdzie i kiedy możecie zobaczyć najpiękniejsze okazy.

Global Star Travel & Tours specjalizuje się w:

 • Pakietach przygodowych
 • Organizacji luksusowych safari
 • Bookingach hotelowych i samolotowych
 • Wsparciu wizowym
 • Tworzeniu i realizacji programów incentive, a także konferencji, eventów i targów

www.globalstartours.com
Facebook: www.facebook.com/GlobalStarTours

Suncare DMC Professionals

Cypr

Suncare DMC Professionals obsługuje turystów odwiedzających Cypr już od 45 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu, gromadzonemu przez wszystkie te lata oraz ogromnej wiedzy na temat Cypru, firma może się szczycić byciem pionierami w obsłudze grup MICE i turystów indywidualnych odwiedzających tę wyspę. Suncare współpracuje z najbardziej wymagającymi klientami, gwarantując im atrakcyjne opcje, świetną organizację eventów czy atrakcji.

Suncare DMC Professionals nie tylko specjalizuje się w organizacji spotkań, konferencji, pobytów grup incentive i eventów, ale także przygotowuje szyte na miarę oferty dla klientów indywidualnych.

Firma ma na swoim koncie mają wiele realizacji dla międzynarodowych korporacji, min. z sektorów: farmaceutycznego, medycznego, kosmetycznego, finansowego, motoryzacyjnego, FMCG i innych. Organizowała także wydarzenia o charakterze sportowym, launche produktów czy targi. Pracownicy Suncare mówią o sobie z dumą, że znają świetnie wyspę - zatem także oferowany przez siebie produkt, a także ludzi i wiedzą, jak dostarczyć Wam niezapomnianych, pozytywnych wrażeń.

https://suncare.com.cy/

Kalendarium festiwali i wydarzeń

Dubaj: www.visitdubai.com/en/visiting/at-a-glance/events-calendar
Mauritius: blog.airmauritius.com/2016-festivals-in-mauritius/#!prettyPhoto
Maroko: www.spectacularearth.com/africa/morocco/festivals-events.html
Tajlandia: www.tourismthailand.org/Events-and-Festivals/Search?sort=0&page=1
Dominikana: www.godominicanrepublic.com/events

Nasi klienci:
 © 2019 Travel Bidder Sp. z o.o.